Az amerikai csatorna már magáénak tudhatja, az itthon is sikeres Arrow, magyarul A zöld íjász címen ismert sorozatot, de egy The Flash, azaz A Villám sorozat is jöhet akár, aminek a címszereplője pár héten belül, az Arrow második évadának nyolcadik és/vagy kilencedik részében fog debütálni. Ugyan nincs annyira terítéken a téma, de a csatorna erősen gondolkozik azon, hogy megcsinálja-e az eddig Amazon munkacímen ismert Wonder Woman tévés adaptációját. A Hollywood Riporter legfrissebb értesülései szerint azonban van még valami, a Hourman. A DC Comics szuperhősének történetének megírásához már írót és producereket is találtak.
Hourman egy teljesen hétköznapi fickó, ahogy az lenni szokott, csak egy Miraclo nevezetű drog/gyógyszer használata ad neki emberfeletti erőt, gyorsaságot, reflexet és egyéb más képességeket, de csak egy óra hosszáig. És egy nap csak egy Miraclot vehet be. De van még neki pluszban egy különleges homokórája is, aminek használatával random bepillantást nyer a következő egy óra eseményeibe. Ezt fogja képernyőbarátra írni Michael Caleo, aki a 2013-as Ironside-ban is közreműködött és egy Maffiózók epizódot is megírt már korábban. A két producer pedig Dan Lin és Jennifer Gwartz.
De a többi csatorna sem tétlenkedik. Az NBC egy Constantine adaptációt akar tető alá hozni, míg a Fox egy Batman előzménysorozaton dolgozik A Mentalistát is jegyző Bruno Hellerrel.
thegoddamnbatman 2013.11.06. 14:56:35
doggfather · http://dogg-n-roll.blog.hu/ 2013.11.06. 15:52:52