A gyökérségnek van az a szintje, amit csak direkt lehet elérni. Amihez nem elég a vele született sötétség, a gyerekkori és/vagy felnőttként elszenvedett frusztráció. Amikor az ember rákészül, vesz egy nagy levegőt, és berúgja a taplóságmétert, hogy hadd pörögjön. És ilyenkor jön ki belőle ez itt:
A cikk azt kifogásolja, hogy miért van FEKETE gyerek a Kinder csokis dobozon, FEKETE bazdmeg, érted. Németországban. És ugyan a szerző MÁR A MÁSODIK MONDATBAN leírja a megfejtést, mármint azt, hogy mit is keres egy FEKETE gyerek a dobozon, egy futball-vb-re gyártott különleges csomagolásról van szó, azt keresi, de ez nem akadályozza meg abban, hogy a szokásos narratívára felfűzve a píszí multikulti személet tobzódását illusztrálja ezzel.
Meg a svédekhez érkező menekülteknek gyártott animációs filmekkel, amiknek annyi közük van a Kinder-dobozhoz, mint Mészáros Lőrincnek a piaci versenyhez. A cikk (itt van) aztán a végére megy át a Betyársereg- és Jobbik-kompatibilis nyílt rasszizmusba, amikor megjegyzi, hogy
Finnországban az általános iskolásoknak készült tankönyvben pedig megbotránkoztatóan részletes szexuális illusztrációkkal találkozhatnak a gyerekek. Többek között a különböző bőrszínűek együttlétét reklámozzák a 7-14 év közötti gyerekek körében.
Szóval a kormánypénzen működő origo egyik szerzője 2019-ben 2018-ban képes azt kiemelni egy állítólagos, finn gyerekeknek szánt tankönyvből, hogy abban különböző bőrszínűek együttélését reklámozzák. Nem a Southeast Missourian 1912-es évfolyamában olvastuk, hanem ma, a NER-keblén pihegő origón.
Ahol a szerző azt az apróságot felejtette el megjegyezni a Kinderre kitett FEKETE gyerekkel kapcsolatban, hogy Jerome Boatengnek hívják, német válogatott labdarúgó, aki 1988-ban az akkori Nyugat-Berlinben született, és aki már volt egyszer a Kinder csomagolásán, a 2016-os eb alatt, és idén pont úgy mint két éve, a német válogatott többi tagjával együtt szerepelt. (FEHÉREK es FEKETÉK egyarant!)
Az utolsó 100 komment: